• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Witaj w Zakładzie Filologii Angielskiej WPA UAM w Kaliszu

Zebranie ZFA

2017.01.30 zebranie ZFA 

 

Dnia 30 stycznia 2017 r. odbyło się zebranie pracowników Zakładu Filologii Angielskiej Wydziału Pedagogiczno-Artystycznego UAM. Podczas spotkania między innymi zaprezentowano oraz poddano analizie wyniki ankiet studenckich z lat 2015-2016. Analiza dotyczyła motywów, more about które skłaniają kandydatów do podjęcia studiów na kierunku oraz oczekiwań osób wybierających studia w WP-A wobec programu studiów, warunków studiowania oraz kadry wykładowczej. Z wynikami ankiet można zapoznać się tutaj (pobierz).

SSLLT w SCOPUSie

Z wielką satysfakcją redaktor naczelny prof. zw. dr hab. Mirosław Pawlak i cały zespół redakcyjny wydawanego w Zakładzie Filologii Angielskiej czasopisma Studies in Second Language Learning and Teaching (SSLLT) przyjął informację o włączeniu tytułu do bazy SCOPUS. Jak stwierdzają recenzenci SCOPUS, stało się tak w uznaniu przemyślanej polityki wydawniczej czasopisma, wysokiej jakości publikowanych materiałów oraz znacznej ilości cytowań w innych publikacjach.

Praktyki

Uwaga!

W dziale Dokumenty pojawiły się formularze dotyczące praktyk na kierunku Filologia angielska z pedagogiką (2 rok) (przejdź).

Nowe dokumenty dotyczące składania prac

Informujemy iż w dziale Dokumenty do pobrania (przejdź) zostały umieszczone nowe dokumenty dotyczące pracy licencjackich oraz magisterskich.

Regulamin PNJA

Przedstawiamy regulamin egzaminu z Praktycznej nauki języka angielskiego obowiązujący w roku akademickim 2015/2016 na kierunku ? Filologia angielska z pedagogiką (pobierz).

Podział na seminaria

Aktualny podział na grupy seminaryjne można pobrać poniżej (pobierz).

SSLLT w ERIH Plus

Czasopismo Studies in Second Language Learning and Teaching indeksowane w ERIH PLUS

Od stycznia 2015 roku czasopismo Studies in Second Language Learning and Teaching (SSLLT), order wydawane przez Zakład Filologii Angielskiej na Wydziale Pedagogiczno-Artystycznym UAM w Kaliszu, indeksowane jest w prestiżowej bazie European Reference Index for the Humanities (ERIH PLUS).

Więcej…

Strona 2 z 4

Dedicated Cloud Hosting for your business with Joomla ready to go. Launch your online home with CloudAccess.net.