• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Witaj w Zakładzie Filologii Angielskiej WPA UAM w Kaliszu

SSLLT w SCOPUSie

Z wielką satysfakcją redaktor naczelny prof. zw. dr hab. Mirosław Pawlak i cały zespół redakcyjny wydawanego w Zakładzie Filologii Angielskiej czasopisma Studies in Second Language Learning and Teaching (SSLLT) przyjął informację o włączeniu tytułu do bazy SCOPUS. Jak stwierdzają recenzenci SCOPUS, stało się tak w uznaniu przemyślanej polityki wydawniczej czasopisma, wysokiej jakości publikowanych materiałów oraz znacznej ilości cytowań w innych publikacjach.

Praktyki

Uwaga!

W dziale Dokumenty pojawiły się formularze dotyczące praktyk na kierunku Filologia angielska z pedagogiką (2 rok) (przejdź).

Nowe dokumenty dotyczące składania prac

Informujemy iż w dziale Dokumenty do pobrania (przejdź) zostały umieszczone nowe dokumenty dotyczące pracy licencjackich oraz magisterskich.

Regulamin PNJA

Przedstawiamy regulamin egzaminu z Praktycznej nauki języka angielskiego obowiązujący w roku akademickim 2015/2016 na kierunku ? Filologia angielska z pedagogiką (pobierz).

Podział na seminaria

Aktualny podział na grupy seminaryjne można pobrać poniżej (pobierz).

Terminarz zjazdów studiów niestacjonarnych

Poniżej przedstawiamy terminy zjazdów na studiach niestacjonarnych pierwszego i drugiego stopnia (pobierz).

Rozliczenie praktyk

Osoby, które jeszcze nie rozliczyły praktyk, mogą zgłosić się do pani mgr Katarzyny Podsadnej-Pietrzak w godzinach jej dyżuru.

Strona 2 z 4

Dedicated Cloud Hosting for your business with Joomla ready to go. Launch your online home with CloudAccess.net.